Tõnis Niinemets ja õpilaskohvik

Samal ajal, kui paljud eilsel õhtul halloweeni tähistasid, pidas meie neljanda klassi esindus koos klassijuhatajaga folgikojas õpilaskohvikut. Õpilaskohviku tulu läheb laste vabaaja veetmise võimaluste parandamiseks koolis. Lisaks Tõnis Niinemetsa grow-up comedyle "The Kid" sai teatripublik nautida ka õpilaste valmistatud maitsvaid toite. Kohvikut ette valmistades oli elevust ja saginat palju, aga esimeste klientide tulekuks oli laud kaetud ning rollid jaotatud. Kes valmistas kohvi, kes tegeles kiire peastarvutamisega, kes ulatas toite, kes korjas musti nõusid, kes pesi nõusid, kes toimetas puhtaid nõusid tagasi kohvikusse. Kõigile jagus tegevust ning mitu korda toimus ka rollide vahetus. Etenduse lõppedes said kõik väikesed fännid Tõnis Niinemetsaga koos pilti teha. Tänasime etenduse meeskonda kohviku menüüs olnud hea ja parema toiduga. Oli vahva!