Hea tulemus kirjandusmängult

Meie mõisakooli usinad lugejad Kärt, Victoria ja Marcus tulid auhinnalisele kohale vabariikliku 3.-4. klasside kirjandusmängu „Hea lasteraamat“ Põlvamaa voorus. Kirjandusmäng toimub üle kahe aasta ning selleks valmistumiseks tuleb võistkonnal kamba peale ära lugeda hulga raamatuid, sel aastal oli neid nimekirjas kümme. Loetelu koostab võistluse peakorraldaja Eesti Lastekirjanduse Keskus ning sinna pääsevad parimad viimastel aastal ilmunud kodu- ja välismaised autorid. Teemad, millest teosed rääkisid, olid seinast seina: jutttu oli kiusamisest, küüditamisest, õpiraskustest koolist ja paljust muustki. Meie kooli esindanud 4. klassi õpilased olid väga tublilt lugenud ning said auväärse kolmanda koha.
Hurraa! Oleme teie üle uhked!