Head uut kooliaastat meile kõigile!

Imeline soe suvi on selleks aastaks läbi ja ees ootab kuldne ning teguderohke sügis. Täna sai avapaugu meie Mooste mõisakooli kooliaasta. Alustame suurelt ja uhkelt: tänavu asub mõisakoolis tarkust taga nõudma suisa 110 õpilast, mis on üks ütlemata võimas number ja viimaste aastate rekordarv.

1. klassis alustavad koolilapse elu 14 vahvat ja säravat last klassijuhataja Annemari hooliva pilgu ja juhendamise all. Võime rõõmustada, et meil on kõik õpetajad kenasti olemas ning ametikohad täidetud. Uute õpetajatena lisandusid meie kooliperre vene ja eesti keele ning draamaõpetuse õpetaja Karin ja eripedagoog Monika. Pärast mõneaastast eemalolekut on meie juures tagasi ka õpetaja Aili, kes jätkab kunstiõpetuse tundidega ning on klassiõpetaja 2. klassis. Sellest õppeaastast on meil ka uus õppealajuhataja, kelleks on meie oma äge õpetaja Sandra.

Tegusat, sõbralikku, hoolivat ning vahvat alanud õppeaastat meile kõigile!

Ja ega jää muud üle, kui nõustuda taaskord Wimbergi kuldsete sõnadega:

Ärgata, mil ise tahad,
see on ikka paras piin!
Millal ometi on majas
jälle kord ja distsipliin?

Nüüd sai lõpuks suvi läbi
ja taas algab koolitee!
Õppimine, õppimine -
ah kui kallis meile see!