Kohvikuprojektiga teenitud raha eest soetasime kooli fuajeesse mitme funktsiooniga mängulaua

Möödunud õppeaastal osales meie mõisakooli vahvas kohvikuprojektis 34 õpilast, 12 lapsevanemat ning 9 õpetajat, neist mitmed lausa mitu korda. Õppisime kohvikuid tehes ettevõtlust ning kogusime raha kooliõue arendamiseks ning ägedate kooliürituste veel toredamaks muutmiseks. Olete aga kindlasti märganud, et meie koolimaja fassaadi ehitustööd käivad hetkel täie hooga, seega õueala arendamine peab veidi oma aega ootama. Seniks saab vahetundidel ja pärast kooli fuajees uusi lahedaid kohvikuprojekti raha eest ostetud mänge mängida. Õpilasi ootab põnev mitu ühes mängulaud, millel saab mängida lauajalgpalli, piljardit, lauatennist, õhuhokit ja veel muudki. Esimesed proovipartiid tegid meie väike abiline Taavet ja õpetaja Külli.