Kõik-kõik on uus septembrikuus

1. septembril alustasime uut ägedat õppeaastat Mooste Mõisakoolis. Sel aastal astus meil 1. klassi 9 vahvat särasilma, kokku on õpilasi 104. Rõõmuga võime ka teatada, et oleme leidnud kõigile ametikohtadele toredad uued inimesed ja meie kooliperre lisandunud lausa kümme värsket töötajat.
Tänasel avaaktusel allkirjastasid koolirahu lepingu direktor Margo, õpilasesinduse liige Hanna ning õpetaja Piret, meid tervitas abivallavanem Janika Usin, laulis lastekoor õpetaja Lily juhendamisel, pilli mängisid meie lahedad Mooste rahvamuusikakooli poisid Uku ja Reinhold ning luuletust luges Siim.  Tutvustati uusi töötajaid ning kõik 1. klassi õpilased said oma esimese aabitsa. Janelis 9. klassist helistas pidulikult koolialguse kella ning kooliaasta saigi avatud. Pärast aktust sammusime ühises rongkäigus koolimaja juurde, kus tegime pilte ja pidasime klassijuhatajatunde.
Tegusat, rõõmsameelset ja vahvat uut kooliaastat meile kõigile!