Mõned õpilased said täna tunnustuse osaliseks

Mõned meie õpilastest said täna, 13. jaanuaril tunnustuse osaliseks. Hanna 7. klassist ja Anna 9. klassist osalesid Rahvusarhiivi 100. aastapäeva puhul toimunud õpilaste loovkonkursil "Mina ja arhiiv". Lisaks saatis Hanna oma distantsõppel valminud pliiatsitopsi ajakirja käsitöö 15. ilmumisaastaga seoses toimunud konkursile. Kokku laekus 90 tööd 30 tegijalt ning Hanna töö avaldati viimases ajakirjas. Trükisooja J.K.Rowlingu eestikeelse raamatu "Ickabog" ja kiidukirja sai ka Eliise 4. klassist. Tema joonistatud illustratsioon osutus joonistusvõistlusel valituks ning sai raamatusse. Eeskujuliku tegevuse eest Kodutütarde organisatsioonis sai tänukirja Kadi-Liis 5. klassist. Oleme teie üle uhked!