Ootame lumekasse meisterdama!

Kohe-kohe on algamas tiigri aasta ja kass on juba ammu olnud meie kooli vapiloomaks, nii et pole midagi imestada, et korraldame ühe vahva lumekasside meisterdamise võistluse. Võistlus kestab kuu aega, 13. jaanuarist 13. veebruarini, kasse ja ka teisi kaslasi saab meisterdada nii koolihoonete juurde kui ka oma koduõue. Võistluse korraldajaks on meie õpilasesindus. Meisterdada võib üksi, koos sõbra, klassi või kogu perega või kellega iganes soovid. Peamine on teha oma valmistatud loomakesest üks foto ja saata see kas huvijuht Kadrile meilile (kadri@mooste.edu.ee ) või Stuudiumisse ja lisada juurde ka tegijate nimed. Publiku lemmiku valimiseks tuleb hääletus ja parimad saavad kindlasti premeeritud. Mõnusat meisterdamist!