Õpilasesinduse presidendiks valiti Karoliina

Sellel õppeaastal valiti meie õpilasesinduse presidendiks Karoliina. Enda kohta kirjutab värske president nii. Ma õpin Mooste mõisakooli 9. klassis. Ma tulin siia kooli seitsmendas klassis poole õppeaasta pealt. Mulle meeldib meie kooli juures see, et kõik õpilased on kokkuhoidvad. Minu hobiks on võrkpall, millega ma kahjuks hetkel ei saa tegeleda. Mulle meeldib mängida iga päev oma kahe armsa vennaga. Samuti meeldib mulle oma sõpradega aega veeta. Olen sõbralik, optimistlik ning abivalmis. Kuulusin õpilasesindusse juba eelmisel õppeaastal ning osalesin selle tegevuses aktiivselt. Korraldasime esindusega playbacki, kus sain olla õhtujuht. Lisaks rääkisin aktiivselt kaasa kevadise distantsõppe ajal toimunud iganädalastel zoom-koosolekutel, kus õpilaste esindajatena andsime tagasisidet õppetöö paremaks korraldamiseks.Mulle meeldis õpilasesinduse tegevuses kaasa lüüa ning sellel aastal sooviksin anda veel suurema panuse presidendina. Koostöös sünnivad parimad lahendused!