SPIN sai hoo sisse!

23. septembril sai avapaugu SPIN-programm, mille käivitamisesse on panustanud mitmed Põlvamaa koolid ning asutused. Üritus oli rikastatud positiivsete emotsioonidega ning nüüd jääb vaid üle soovida edu nii noortele kui ka treeneritele, et programm oleks edukas ja jätkusuutlik. Suur kummardus kõikidele asjaosalistele, rahastajatele, noortele ning nende peredele. Ülimalt vägev värk! SPIN on Eestis ainulaadse mudeliga spordil põhinev ja teaduslikult tõendatult mõjus noorte arenguprogramm. SPIN-programmi sessioonid toimuvad kolm korda nädalas, hõlmates jalgpallitrenne ja spetsiaalselt programmi jaoks loodud sotsiaalseid ja enesejuhtimisoskusi arendavaid tegevusi. Põlva valla noortegrupi noori juhendavad jalgpallitreener Asser Jaanimets ja eluoskuste treener Sandra Kripson, kes tegelevad noortega nii võistkonnana kui ka igaühega individuaalselt.SPIN-programmi elluviimist Põlva vallas tahastavad Põlva Vallavalitsus, Riigi Tugiteenuste Keskus, Põlvamaa Omavalitsuste Liit ja Sihtasutus Põlvamaa Arenduskeskus. Üle Eesti toetavad programmi toimimist Euroopa Sotsiaalfond, Siseministeerium, Briti Nõukogu, UEFA Lastefond ning Heateo Mõjufond.