Tähelepanu, valmis olla, start - kõndimisnädalaid alga!

Alates esmaspäevast. 20. septembrist ootame kõiki mõisakooli perest ja väljastpoolt kooli kahe nädala jooksul usinalt ümber järve kõndima ja jooksma ning osalusriba orienteerumiskompostis augustama. Terves kehas terve vaim!

Meie tragid viiendikud koos õpetaja Sandraga tutvustasid täna direktor Margole järveringi marsruuti ning direktor lubas hakata ka usinalt osalema Muljed rajalt olid vaatamata ootamatule vihmasabinale igati head, rada oli mõnus ja kuiv ning järvetiir läks lennates.

Ootame-loodame aktiivset osavõttu. Kõigi vähemalt 7 päeval osalenute vahel loosime välja ägedaid auhindu, lisaks aktiivseimale klassile eriauhind! Peale selle loosime eripreemiaid kõigil 14 päeval osalenute vahel.