ÕPETAJAD 2019/2020 õppeaastal

Helen Juhkam ajalugu, kodundus ja käsitöö, mõisakultuur helen@mooste.edu.ee
Raivo Kangron infojuht, robootika ring raivo@mooste.ee
Ave Kikas direktor, füüsika ave@mooste.edu.ee
Anne Kriisa kehaline kasvatus,  anne@mooste.edu.ee
Sandra Kripson

sotsiaalpedagoog, HEV koordinaator,

väärtuskasvatus, suhtlemine, KiVa   

sandra@mooste.edu.ee
Airi Lehemets huvijuht-infojuht, kunst, ÕE juht airi@mooste.edu.ee
Külli Liblik õppealajuhataja, geograafia, füüsika, majandus kylli@mooste.edu.ee
Annemari Markvardt klassiõpetaja, ettevõtlus annemari@mooste.edu.ee
Karin Needo eripedagoog, eesti keel karin@mooste.edu.ee
Reet Needo loodusõpetus, bioloogia, mõisakultuur, kodutütred reet@mooste.edu.ee
Kristel Paats pikapäeva kasvataja, sekretär kristel@mooste.edu.ee
Herdis Paidra klassiõpetaja, kehaline kasvatus, spordiring herdis@mooste.edu.ee
Margit Pikk matemaatika margit@mooste.edu.ee
Piret Pütsep klassiõpetaja piret@mooste.edu.ee
Hardi Rosumovski inglise keel hardi@mooste.edu.ee
Aili Vassil lapsehoolduspuhkusel aili@mooste.edu.ee
Lily Veidenberg keemia, muusika, mudilaskoor lily@mooste.edu.ee
Inna Veizenen vene keel, informaatika, mõisakultuur inna@mooste.edu.ee
Andri Võsokovski eripedagoog andri@mooste.edu.ee
Kadi Õunap eesti keel ja kirjandus, draamaõpe kadi@mooste.edu.ee
   

ABIPERSONAL

   

Tarmo Vist

majandusjuhataja

 

Hele Kiilo

kooliteenija

 

Diana Tammiksaare

kooliteenija