ÕPETAJAD 

2020/2021 kolmandal trimestril
1. Helen Juhkam ajalugu, ühiskonnaõpetus, kodundus ja käsitöö helen@mooste.edu.ee
2. Anne Kriisa keh kasvatus, inimeseõpetus 5.-6. kl. anne@mooste.edu.ee
3. Sandra Kripson

sotsiaalpedagoog, väärtuskasvatus, toimetulekuõpe

sandra@mooste.edu.ee
4. Külli Liblik õppealajuhataja, füüsika, geograafia, informaatika kylli@mooste.edu.ee
5. Annemari Markvardt klassiõpetaja, ettevõtlus, rahvatants annemari@mooste.edu.ee
6. Karin Needo eripedagoog, logopeed karin@mooste.edu.ee
7. Reet Needo bioloogia, loodusõpetus, kodutütarde juht reet@mooste.edu.ee
8. Herdis Paidra klassiõpetaja, kehaline kasvatus herdis@mooste.edu.ee
9. Pille Pilberg
 inglise keel pille@mooste.edu.ee
10. Olav Pihlapuu tehnoloogaõpetus 5.-9. klassile olav@mooste.edu.ee
11. Margit Pikk matemaatika margit@mooste.edu.ee
12. Piret Pütsep klassiõpetaja, eesti keel, kodutütarde juht piret@mooste.edu.ee
13. Aljoona Salum vene keel aljoona@mooste.edu.ee
14. Ene Tigas koolijuhi kohusetäitja, kunstiõpetus  ene@mooste.edu.ee
15. Lily Veidenberg keemia, muusika, koorilaul lily@mooste.edu.ee
16. Kadi Õunap eesti keel ja kirjandus kadi@mooste.edu.ee
Inna Veizenen lapsehoolduspuhkusel inna@mooste.edu.ee
Aili Vassil lapsehoolduspuhkusel aili@mooste.edu.ee
TÖÖTAJAD    
Kristel Paats sekretär, pikapäeva kasvataja kristel@mooste.edu.ee
Raivo Kangron infojuht, robootika ringi juhendaja raivo@mooste.edu.ee

Hele Kiilo

kooliteenija

 

Diana Tammiksaare

kooliteenija