Personal

2022/2023 õppeaastal

Margo Hussar

direktor   tel. 508 3760
moostekool@polva.ee

Sandra Kripson

õppealajuhataja kt   tel. 5093545 sandra@mooste.edu.ee

Kadri Pärli

huvijuht kadri@mooste.edu.ee

ÕPETAJAD

Helian Bleive

matemaatika, informaatika helian@mooste.edu.ee

Helen Juhkam

ajalugu, ühiskonnaõpetus, kodundus ja käsitöö helen@mooste.edu.ee
Karin Kolbakov vene keel, eesti keel ja draamaõpetus 4. kl karink@mooste.edu.ee
Anne Kriisa keh kasvatus, inimeseõpetus 5.-6. kl. anne@mooste.edu.ee
Sandra Kripson

väärtuskasvatus, inimeseõpetus 7.-8. kl

sandra@mooste.edu.ee
Annemari Markvardt klassiõpetaja, ettevõtlus, rahvatants annemari@mooste.edu.ee
Reet Needo bioloogia, loodusõpetus, kodutütarde juht reet@mooste.edu.ee
Herdis Paidra klassiõpetaja, kehaline kasvatus herdis@mooste.edu.ee
Pille Pilberg
inglise keel pille@mooste.edu.ee
Olav Pihlapuu tehnoloogaõpetus 5.-9. klassile olav@mooste.edu.ee
Kadi Piirsalu
loodusõpetus, geograafia, füüsika kadip@mooste.edu.ee
Margit Pikk
matemaatika margit@mooste.edu.ee
Kadri Pärli
inglise keel
kadri@mooste.edu.ee
Aili Vassil
klassiõpetaja, kunstiõpetus aili@mooste.edu.ee
Lily Veidenberg keemia, muusika, koorilaul lily@mooste.edu.ee
Kadi Õunap eesti keel ja kirjandus kadi@mooste.edu.ee
Piret Kungus lapsehoolduspuhkusel
TUGISPETSIALISTID
Sandra Kripson Hevko, sotsiaalpedagoog sandra@mooste.edu.ee
Monika Metsaru eripedagoog monika@mooste.edu.ee
Karin Needo eripedagoog, logopeed karin@mooste.edu.ee
Elo Siska eripedagoog    elo@mooste.edu.ee
TÖÖTAJAD    
Kristel Paats sekretär, pikapäeva kasvataja kristel@mooste.edu.ee
Raivo Kangron infojuht, robootika ringi juhendaja raivo@mooste.edu.ee

Seleri Koor

kooli puhastusteenindaja

 

Diana Tammiksaare

kooli puhastusteenindaja