Tubli koht bioloogiaolümpiaadilt

Laupäeval 1. veebruaril toimunud piirkondlikul bioloogiaolümpiaadil  Põlva koolis saavutas meie kuuendik Martin teise koha. Õnnitleme Martinit ja täname õpetaja Reeta juhendamast! Oleme Teie üle uhked!

Martin ise kirjutab oma olümpiaadil käimise kohta nii:
Umbes kella kümne ajal jõudsin ma õpetaja Reedaga Põlva kooli. Seejärel pidin umbes pool tundi ootama kuni ilmusid välja õpetajad, kes hakkasid võistluse teemadel rääkima ning lasid küsimusi küsida. Ühel hetkel kutsuti kõik 6. ja 8. klassi õpilased ühte ruumi ja võistlus võis alata. Küsimusi oli 45 ja maksimumpunktid olid 165. Aeg läks ülikiiresti ja varsti olidki kõik küsimused otsas. Siis andsin oma lehe ära ja mulle anti saiakene. Nendele, kes vastasid küsimused rutem ära, oli mõeldud üks töötuba laboris, kus sai uurida seeni ja nende “hingamissüsteemi” ning määrata puid nende raagus okste järgi. Pärast olümpiaadi läksin koju ja õhtul, kui ma telefonis istusin, helistas emale õpetaja Reet öeldes, et ma sain 2. koha. Hiljem saatis ta mulle veel emaili peale mu tulemused võrreldes teistega.