Tunniplaani saab vaadata järgneva lingi alt: 

KOOLIVAHEAJAD 2020/2021

Haridus- ja teadusministri poolt kehtestatud koolivaheajad:

I vaheaeg 19. oktoober 2020. a kuni 25. oktoober 2020. a;

II vaheaeg 23. detsember 2020. a kuni 10. jaanuar 2021. a;

III vaheaeg 22. veebruar 2021.a kuni 28.veebruar 2021. a;

IV vaheaeg 19. aprill 2021. a kuni 25. aprill 2021. a;

V vaheaeg (v.a lõpuklassid) 14. juuni 2021. a kuni 31. august 2021. a.

TRIMESTRID 2020/2021

I trimester 01. september – 20. november 2020

 II trimester 23. november 2020 – 19. veebruar 2021

III trimester 02. märts – 13. juuni 2021        

                                          Konsultatsioonide ajad teisel poolaastal

PALUME EELNEVALT JÄRELEVASTAMINE/KONSULTATSIOON ÕPETAJAGA KOOSKÕLASTADA.

Lisaks tabelis toodud aegadele on võimalik vastamine kokku leppida ka muudeks aegadeks. 

Õpetaja

Õppeaine

Konsultatsiooni/ järelevastamise aeg

Airi Lehemets

kunst, mõisakultuur

E, N, R 7. tund kunstiklass

Pille Pilberg

inglise keel 4.-9.kl

E 7. tund, K 6. tund

Helen Juhkam

ajalugu, käsitöö ja kodundus, mõisakultuur

E 7. tund ajalooklass

Andri Võsokovski

eripedagoog-tugiõpetaja, majandus 5. kl

kokkuleppel õpetajaga

Anne Kriisa

kehaline kasvatus 4.-9. kl,

inimeseõpetus 5.-6. kl

kokkuleppel õpetajaga

Sandra Kripson

väärtusõpetus, suhtlemisõpetus, inimeseõpetus 7.-8. kl, inglise keel 3.kl

N 6. ja 7.tund  sotsiaalpedagoogi ruum

Annemari Markvardt

klassiõpetaja, ettevõtlus, rahvatants

kokkuleppel õpetajaga

Külli Liblik

informaatika, geograafia, füüsika 9.kl

N 7.tund arvutiklassis;

R 7. tund valitsejamajas

Ave Kikas

loodusõpetus 7.kl, füüsika 8.kl

R 7. tund peamajas ja  muul ajal kokkuleppel

Karin Needo

eripedagoog, matemaatika 4. kl 

kokkuleppel õpetajaga, eripedagoogi ruum

Reet Needo

bioloogia, mõisakultuur, 

loodusõpetus 4.-6.kl

E ja N 7. tund, loodusklass

Herdis Paidra

klassiõpetaja, kehaline kasvatus 1.-3. kl

õpetajaga kokkuleppel

T 6. tund;    N 6. tund 

Margit Pikk

matemaatika 5.-9. kl

N 6.-7.tund

Piret Pütsep

klassiõpetaja, eesti keel 4.kl, draamaõpetus

õpetajaga kokkuleppel,

1.klassi klassiruum

Lily Veidenberg

muusika, musitseerimine, keemia

õpetajaga kokkuleppel

Aljoona Salum

vene keel

õpetajaga kokkuleppel

Olav Pihlapuu

tehnoloogiaõpetus 4.-8. klass

R 7. tund

Kadi Õunap

eesti keel ja kirjandus 5.-9.kl

E, 7. tund, N, 7. tund