Üheks päevaks anti koolis võim üle õpilastele

Esmaspäevasel õpetajate päeval oli mõisakoolis võim üheksandike käes! Direktor Robert oma meeskonnaga andis kõik tänased tunnid ja hoidis korra majas. Hommik algas hommikukogunemisega. Pärast direktor Ave sõnavõttu lugesid üheksandikud pühalikult vande, misjärel said rinda uhked õpetajate nimesildid ning võim oligi üle antud. KiVa meeskonna juhilt õpetaja Sandralt said uued õpetajad KiVa vestid, et kool püsiks kiusamisvabana ka sel teistmoodi koolipäeval.Hommikukogunemise lõpetas vägeva hooga Mooste rahvamuusikakooli poistebänd koosseisus Mihkel, Uku, Robert ja Reinhold. Bänd tõmbas korralikult jala tatsuma!Õpetajatel toimus draamatund, kus tuli rühmatööna lavastada ja esitada kooliteemalisi lühinäidendeid koolielust. Lisaks said õpetajad heade mõtete puudele kirjutada üksteise kohta tunnustavaid sõnu ning maiustada 9. klassi poolt kingitud imelise tordiga. Vahetundidel hoidsid meeleolu reipad kõlaritest kostvad retrorütmid. Õpetajate päevi võiks olla rohkemgi kui kord aastas!