Viiendikud tegid jälle päkapikukooli

20.detsembril toimus meil juba traditsiooniks saanud päkapikukool, kus vanemad, sedakorda 5. klassi õpilased, korraldasid algklassilastele erinevaid töötubasid, kus lihvida just neid oskusi, mis päkapikkudel oma töös tarvis läheb. Ettevalmistusperiood algas juba mitu nädalat enne, plaanimist ja sahmimist oli viiendikel kõvasti. Kes mida teeb? Kuidas teeb? Mida selleks vaja läheb? Kui palju meil aega kulub? Täna sujus aga kõik kenasti, vaatamata sellele, et hommikuks tormi tõttu ära läinud vesi tekitas ärevust ja samuti oli elektrikatkestus rivist välja löönud ühe pliidi. Kõik sai aga õnneks korda! Viis rühma päkapikke said teha sporti, kasutada oma nutioskusi, küpsetada, meisterdada ning lõpus ka üheskoos tantsida. Oli vahva päev!