9. klass möllas Tartus

Teisipäeval, 18. mail käis 9. klass koos klassijuhataja Heleniga mõnusal väljasõidul, kus sai oskuslikult ühendatud kasulik meeldivaga: esmalt osaleti Keskkonnainvesteeringute Keskuse õppeprogrammis "Mõõtmised ja kaart", seejärel möllati Tartu Seikluspargis. Oli väga lahe päev!

Tartu Seiklusparki saavad meie õpilased aga varsti jälle. Nimelt osalesime õpetaja Anne eestvedamisel üle-eestilises projektis-liikumismängus „Talvevõlud“. Projektis osales käesoleval aastal rekordiliselt 119 kooliperet üle vabariigi ning selle raames mängis Loquiz mängu 18 259 õpilast. Osalenud koolide vahel loositi välja auhindu ning meie kool osutus üheks loosiauhinna võitjaks. Auhind on igati uhke: Tartu Seikluspargi külastuse 20-le õpilasele ja neid saatvale õpetajale!

Õpetaja Anne on meie kooli registreerunud juba ka uuele põnevale nutimängule "Koolipingist olümpiale", kus lisaks liikumisele tulev vastata olümpia- ja tervisliku toitumise teemalistele küsimustele. Nii et uued põnevad ettevõtmised ootavad ees!