Kolmapäeval tabas õpilasi tõeline auhinnasadu

Eilsel hommikukogunemisel tabas meie tublisid õpilasi tõeline auhinnasadu!Esmalt said tunnustatud Põlvamaa sisekergejõustikuvõistlustelt medaleid noppinud sportlased Hanna, Kertu-Killu, Emma-Leen, Miina, Andrus ja Kaspar ning nende juhendaja õpetaja Anne.Seejärel said välja jagatud auväärsed keeletarga tiitlid iga klassi emakeelenädala parimatele. Tänavused keeletargad on 1. klassi Sandra, 2. klassi Britt-Marii, 3. klassi Ailika, 4. klassi Ode, 5. klassi Eliise, 6. klassi Matthias, 7. klassi Liisa, 8. klassi Miina ja 9. klassi Ken-Marthen.Tänatud ja kiidetud said ka meie kooli au piirkondlikul inglise keele olümpiaadil kaitsnud Emmaliisa, Liisa, Eliise ja Kadi-Liis ning õpilasi juhendanud õpetaja Pille.Auhinnatud said ka 5. klassi vahvad ja loomingulised õpilased, kes olid kõige ägedamad ja julgemad koolikotivabal päeval.Küll on tore, et meil on nii ägedad ja nii mitmekülgsed õpilased! Oleme teie üle uhked!