Külas käisid Jõgevamaa ettevõtlikud koolid

Reedel, 18. septembril pärast tundide lõppu külastasid meid Jõgevamaa ettevõtlike koolide õpetajad, et näha-kuulda, mida põnevat meie mõisakoolis tehakse. Õpetaja Kadi rääkis meie ettevõtlikest tegevustest ning põnevatest projektidest, õpetaja Helen tutvustas külalistele koolimaja ja veidi teisigi mõisahooneid. Nobenäppudest üheksandikud valmistasid hommikuses kodunduse tunnis imelisi tuuletaskuid, mida pakkusime ka külalistele koos kosutava pärnaõieteega. Peaaegu kolm aastat oleme ametlikult kuulunud Ettevõtliku Kooli võrgustikku ja selle ajaga oleme väga palju ägedaid asju korda saatnud. Meil on ka ülimalt toredad sõbrad ja partnerid, kes on meid toetanud ja kelle abita poleks meil üldse nii vahva. Meil on, mida teistele näidata ja jagada ning mille üle uhkust tunda!