Loomekonkurss "Piparkoogikrõbin" tuleb taas

Ootame kõiki Põlvamaa 1.-12. klasside õpilasi ja õpetajaid osalema jõulu- ja talveteemalisel loomekonkursil "Piparkoogikrõbin".

Konkursil saab iga õpilane osaleda kas luuletuse või joonistusega, soovi korral ka mõlemaga.

Tööde esitamise tähtaeg 29. november.

Parimaid töid soovime jagada sotsiaalmeedias ning võimalusel ka erinevates meediaväljaannetes.

Parimad tööd saavad auhinnatud.

NB! Luuletused peavad olema esitatud arvutis trükituna! Palun saatke kindlasti ka Wordi-failina. Luuletust ja joonistust ärge ühele lehele pange. Joonistusel ei tohi olla näha töö autori nimi.

Võistlustöid hindame viies vanuseklassis:

·       1.-3. klass;

·       4.-6. klass;

·       7.-9. klass;

·       10.-12. klass;

·       õpetajad.

JÕULULUULETUSE KIRJUTAMINE:

·       Luuletuse pikkuse ja žanri valib iga kirjutaja ise.

·       Ootame jõulu- või talveteemalisi luuletusi, mida sobiks esitada jõuluvanale.

·       Tööd palume saata aadressil kadiounap@gmail.com hiljemalt 29. novembril.

·       Iga töö juurde palume lisada õpilase nimi, klass ja kool ning juhendaja nimi.

JÕULUJOONISTUSTE JOONISTAMINE:

·       Töö peab olema tehtud A4 või A3 formaadis paberile.

·       Joonistus peab olema jõuluteemaline, nii et see sobiks jõululuuletusi illustreerima.

·       Töö teostamiseks võib valida endale meelepärase tehnika.

·       Iga töö juurde palun lisada õpilase nimi, klass ja kool ning juhendaja nimi.

·       Tehtud tööd palume saata üles pildistatuna või skaneerituna aadressil kadiounap@gmail.com hiljemalt 29. novembril või originaaltööd aadressil Mooste mõisakool, Pargi tee 15, Mooste, Põlva vald, 64616.