Lumekassi võistlus

Mooste Mõisakoolis toimus teistkordselt terve kuu väldanud vahva lumekasside võistlus. Seekord tuli õpilasesinduse liikmel, 4. klassi õpilasel Kirkel, mõte, et võiks sel aastal teha lumekasse uuesti, aga pikema aja jooksul. Lisaks oli kohe algamas tiigriaasta ja kasside ning teiste kaslaste tegemise mõte tundus väga tore ja tiigriaastaga kenasti haakuv. Huvijuht Kadri ja ülejäänud õpilasesinduse liikmed tulid ideega kohe kaasa ja  nii saigi 13. jaanuarist 13. veebruarini kestev lumekasside võistlus välja kuulutatud. Lumest tuli meisterdada mõni vahva kaslane, oma teos üles pildistada ja saata kooli huvijuhile.

Lausa lust oli vaadata saabunud töid! Osavõtt oli väga hoogne ja erinevaid kasse valmistati peaaegu 40. Osalejad kasutasid meile antud sulailma väga usinasti ära ja kasse tehti perekonnaga, sõpradega või oma klassi või lasteaiarühmaga.

Heameelt tegi, et üleskutse levis Moostest väljapoolegi ja võistlustöid tuli ka kaugemalt.

Eriti vahvaks tegi kassimeisterdamise see, et tehtud kassid olid nii eriilmelised ja piiriks oli vaid fantaasia.

Võistluse lõppedes saavad kõik tehtud kassid osaleda publiku lemmiku valimisel ning tublid meisterdajad ka premeeritud.

I koht - Lauri Kukk ja õp Karin Needo

II koht - Sandra Kullam ja Madli Jalast