Meie kodutütred ja noorkotkad oskusvõistlusel edukad

Laupäeval toimus Savernas Põlva maleva kodutütarde ja noorkotkaste oskuste võistlus. Ilm oli külm ja päikseline, lund oli kõvasti. Kokku seiklesid nooremas ja vanemas vanuserühmas kahel rajal 30 meeskonda, neist lausa seitse võistkonda oli Moostest. Sai köitel ronida, esmaabi anda, lõket süüdata ja lõkketüüpe ehitada, lahendada päästeülesandeid, otsida metsast linde ja loomi, õhupüssist lasta, mängida memoriini. Meie mõisakooli õpilastel läks väga hästi: 6. klassi Siim ja Matthias saavutasid kuni 13-aastaste noorkotkaste arvestuses I koha ning lähevad Põlvamaad esindama vabariiklikule võistlusele; 2. klassi Britt-Marii ja Madli saavutasid samas vanuseklassis auväärse III koha. Aitäh juhendajatele Reedale ja Tarmole ning kõigile vapratele võistlejatele! Oleme teie üle uhked!