Mõisakooli õpetajad valmistuvad ühiselt uuueks õppeaastaks

Kaks pikka arengupäeva veedeti seekord Mehikoormas, kus leppisime töises koostööringis kokku õppeaasta eesmärgid ja töökorralduse, kordasime üle ja sõnastasime veidi ümber kooli põhiväärtused ning panime paika aastase tööplaani. Lisaks tutvusime kohaliku kooli ja piirivalvekordoni tegevustega ning saime muuhulgas päriselt tuttavaks ka meie uute õpetajatega. Käelise osavuse arendamiseks ja õppiva meele ärksana hoidmiseks köitis seekord igaüks endale ise kalendermärkmiku, kuhu oleme koondanud kogu olulise info uue õppeaasta ja Mooste mõisakooli kohta. Täname Mehikoorma põhikooli meid võõrustamast, piirivalvekordonit enda tööd tutvustamast ning Jaago käsitöötalu perenaist Ingat meie ilumeelt arendamast ja uut oskust õpetamast.