Pälvisime Ettevõtliku Kooli standardi tunnustuse

Kolmapäev oli meil pidulik päev: Mooste mõisakool oli nende 29 kooli seas, kes pälvisid Ettevõtliku Kooli haridusprogrammi standardi tunnistuse. Uut lippu ja baastaset tunnistavat tahvlit tuli meile üle andma Põlvamaa Arenduskeskuse esindus ehk programmi Põlvamaa koordineerija Kristel Koddala koos arenduskeskuse juhi Lennart Libaga.

Standardi saamisele eelnes aga suur hulk tööd. Pidime kirja panema kogu oma ettevõtlikkuse igast võimalikust vaatenurgast, koguma andmeid ja koostama aruannet. Õnneks sai kõik õigeks ajaks tehtud ja standardi vääriliseks meid tunnistati, sest me oleme tõesti ettevõtlikud ja tragid ning on palju põhjuseid enda üle uhke olla.

Täna saadud tase kehtib kolm aastat, kuid seni ei saa kindlasti end lõdvaks lasta: oleme ettevõtlikud edasi ja veelgi paremini!

Ettevõtliku Kooli programm hoiab meid ärksana ja sunnib rohkem pingutama, sest ei saa ju ometi iseendale seatud eesmärkide puhul lati alt läbi minna. Sageli oleks palju lihtsam mõnusalt tiksuda mugavustsoonis, kuid ettevõtliku koolina ei saa loorberitel puhkamist lubada, liikmeks olemine kohe innustab uusi ägedaid ideid välja mõtlema ja ellu viima. Palju vahvaid mõtteid ja tuge saab võrgustikust endast, õpilaste kaasatus on programmiga liitudes kordades kasvanud. Tahame, suudame, teeme!