Täna kaitses kaheksas klass oma loovtöösid

Täna 5. juunil oli tähtis päev: üheksa meie 8. klassi õpilast kaitsesid oma loovtööd. Õpilased on ülimalt andekad ja loovad, loovtööde teemasid oli seinast seina. Puhas nauding oli nende töid näha ning julgeid ja enesekindlaid esitlusi kuulata. Tööde tase oli väga hea ning alla nelja või viie ei saanud hindeks keegi. Robert ja Jaan valmistasid mõlemad vene keele õppemängu: Jaanil sai valmis kaardimäng, Robertil lauamäng. Uuel õppeaastal saab vene keele õppimine palju lõbusam olema! Karoliina uuris oma küsitluse käigus Mooste kasside elu, Anna uurimus eri põlvkondade kooliskäimisest andis tasemelt ja mahult lausa kõrgkooli mõõdu välja (50 lehekülge!). Käsitöölembeline Birgita oli valmistanud imelise lapiteki, mida komisjoniliige õpetaja Sandra kangesti endale ihaldas :) Karmo-Jan valmistas toreda kabemängu, mida sügisest koolimajas mängida saab. Mihkel lõi ja noodistas ise imelise karmoškapala ning salvestas terve veebikontserdi. Martini koer sai tänu loovtööle endale aga nii uhke kuudi, millist siinmail enne pole nähtud! Egoni loovtööna valminud fotonäitus Moostest ja Mooste ümbruse kaunitest kohtadest kaunistab aga juba meie kooli seinu ning jääb koolile kingituseks ning huvilistele imetlemiseks. Tuhat tänu kõigile suure vaeva nägijatele: õpilased, vanemad, juhendajad, hindamiskomisjoni liikmed!