Tunnustasime meie eriti tublisid ja silmapaistvaid õpilasi

2. septembri hommikul toimus selle kooliaasta esimene kogu kooli hommikutund koolimaja saalis. Tänasime ning tunnustasime eelmise õppeaasta eriti tublisid ja silmapaistvaid õpilasi ning tänasime meie koostööpartnereid. Eriolukorra tõttu pidime kahjuks direktori piduliku vastuvõtu kevadel ära jätma ning seekord oli tunnustamine veidi tagasihoidlikum, kui eelmisel aastal, kuid kindlasti mitte vähem oluline. Oleme Teie kõigi üle uhked! Õnnitlesime ka suviseid sünnipäevalapsi, keda oli kogunenud päris palju. Traditsiooniliselt said kõik laste valmistatud kaardi ning pastaka ja kogu kool laulis ühiselt sünnipäevalaulu. Kuuenda järgu katse läbinud noorkotkad ja kodutütreid said kooli ees pidulikult kätte oma märgid. Koolimajas oli palju rõõmsaid ning naeratavaid õpilasi ning õpetajaid.