Võit matemaatikaolümpiaadilt ja eesti kirjanduse päeva parimate tunnustamine

Täna oli meil hommikukogunemist taas põhjust rõõmustada, et meie mõisakooli õpilased on nii andekad ja ägedad! Kaur saavutas maakondlikul matemaatikaolümpiaadil 7. klasside arvestuses I koha! Nii võimas! Täname väga ka Kauri õpetajat Margitit. Oleme teie üle uhked!
Auhindu jagasime aga veel: eelmisel teisipäeval, 30. jaanuaril oli eesti kirjanduse päev. See on meie kõige uuem riiklik tähtpäev, mida tähistatakse alates eelmisest aastast kirjanik Anton Hansen Tammsaare sünniaastapäeval. Eesti kirjanduse päevaga soovime väärtustada meie oma eesti kirjanikke ja kirjandust. Tähistasime seda tähtpäeva ka koolis ning 4.-9. klassi õpilased said osaleda viktoriinis, et selgitada välja iga klassi parim eesti kirjanduse ja kirjanike tundja.
Võitjad olid järgmised:
4. klass: Jan;