Kaisukad tulid koolieluga tutvuma

Sellel kolmapäeval oli rahvusvaheline "Võta oma karu tööle kaasa!" päev. Sellisest üleskutsest inspireerituna toimus meie koolis juba teist aastat järjest viimasel sügisvaheajaeelsel koolipäeval kaisukapäev. Tänane koolipere oli seega peaaegu poole suurem kui tavaliselt, sest enamus õpilasi ja õpetajaid olid oma pehme lemmiku kaasa võtnud. Kaisukad said osa põnevatest tundidest ning vahvatest mängudest, mida viisid läbi õpilasesinduse liikmed. Maailma on väga eriilmeline ja me kõik oleme omanäolised. Nii ka meie kaisukad - oli väga suuri ja pisitillukesi, kirjusid ja ühevärvilisi, kõiksugu erinevaid loomaliike ja isegi mõned padjad 🙂 Ja me kõik oleme erilised ning väärtuslikud just sellistena, nagu me oleme! Aktsepteerime erinevusi, märkame positiivset ning ütleme seda ka teistele! Imelist koolivaheaega!