Matkaringis tegime lõkketoite

Kooliaasta on täie hooga käima läinud ning samuti on käivitunud meie mõisakooli huviringid. Ringe on meil sel õppeaastal lausa rekordarv ning iga õpilane peaks leidma valikust miskit enda maitsele sobivat. Eile toimus esimest korda õpetaja Kadi matkaring, kus esmalt sai teha kõndimisnädalate raames järvetiiru ja kõndimise ajal määrata oma asukohta kaardil ning külalisjuhendajalt õpetaja Reedalt kuulda põnevaid tarkusi meid ümbritseva looduse kohta.Seejärel suundusime veskiteatri juurde, kus üheskoos süütasime tulepulga abil lõkke ja seejärel tegime erinevaid lõkketoite: pulgasaiu, popcorni, küpsisemaiust vahukommiga. Lisaks sai proovida tulepulgada tulesüütamist, mis oli väga populaarne tegevus.Oli igati vahva õhtu!