Meie õpilased ja õpetajad said taas kord tunnustatud

Tänane hommikukogunemine tekitas jälle uhkus- ja rõõmutunnet meie mõisakooli õppurite ja õpetajate tublide saavutuste üle.Noorkotkaste suundorienteerumises said poodiumikohad Kaur (I koht) ja Matias (II koht). Väga vapralt võistlesid ja meeskonna au kaitsesid ka Mattias ja Mathias. Noorkotkaid juhendab meie hea Tarmo, kes saavutas ka ise orienteerumises esikoha. Oleme teie üle uhked! Tähtis päev oli ka õpetaja Lilyle ning laulukoori lauljatele: kohale jõudis pidulik, Hirvo Surva poolt allkirjastatud tunnustäht, et meie lastekoor on I kategooria vääriline. Hurraa! Oleme teie üle uhked! Ja kui tavaliselt lõpetab hommikukogunemise ühislaul sünnipäevalastele, siis täna oli pisut teisiti: hällilastele laulsid hoopis 1. klassi õpilased koos õpetaja Lilyga.