Meil on tublid ja ägedad noored

Tänasel hommikukogunemisel oli meil jälle hulk tragisid õpilasi, keda erinevate saavutuste eest kooli esindamisel märgata ja tunnustada.
Säde, Madli, Ode, Kaur ja Emma olid väga nutikad Känguru nuputamisvõistlusel. Ode ja Kaur pääsesid lausa esimese 300 võistleja hulka, mis on rohkem kui nelja tuhandet osalejat arvestades väga võimas tulemus.
Meie kodutütred osalesid üle-eelmisel nädalal terve nädalavahetuse kestval kodutütarde ja noorkotkaste rännakul. Eliise ja Emmaliisa said mitteametliku esikoha, Kirke, Loviisa ja Laura saavutasid oma vanuserühmas esikoha. Matthias ja Henri saavutasid 6. koha.
Lisaks said kooli ees tunnustatud ka meie tublid kergejõustiklased, kes meile medaleid tõid, ehk Emma-Leen, Mia, Eliise ja Aleksandra.
Oleme teie üle uhked!