Saame tuttavaks õpetaja Jaanaga

Sel õppeaastal on õpetajate rida täienenud vahvate uute õpetajate võrra. Saame tuttavaks õpetaja Jaanaga! Jaana tutvustab end ise nii:
"Tere! Olen õpetaja Jaana. Paljudele Mooste Mõisakooli õpilastele ja kolleegidele olen juba tuttav tegelikult eelmisest õppeaastast, mil töötasin koolis õpetaja abina. Sellest õppeaastast olen Mooste Mõisakooli 3.b klassijuhataja.

Mulle väga meeldib lastega töötada, sest lapsed on nii siirad, loovad ja uudishimulikud. Mulle väga meeldib A. France´i mõte, et kogu õpetamise kunst seisneb selles, et äratada noortes inimestes uudishimu, mida nad saaksid hiljem rahuldada.

Inimestes hindan väga empaatiavõimet, oskust kuulata, mõista ja teisi aidata.
Mulle meeldib väga viibida looduses, lugeda raamatuid. Samuti ei kujuta ette elu ilma muusikata.
Lähtun tihti põhimõttest, kui miski paneb silmad särama, siis järelikult on see ikka õige asi. 😊"

Tere tulemast mõisakooli, Jaana!