Tartu rahu aastapäeva tähistamine ja ajaloo-olümpiaadil osalejate tunnustamine

Täna tähistasime koolis Tartu rahu 102. aastapäeva. Esmalt vaatasime Jänku-Jussi multifilmist, mis imeloom see vabadussõda üldse oli, seejärel rääkis meie noorkotkaste juht Tarmo Tartu rahust ja selle tähendusest. Tänukirja ja väikese maiustusega said tunnustatud kõik 2021. aastal aktiivselt tegutsenud noorkotkad.

Lisaks rõõmustasime ja tundsime uhkust meie mõisakooli piirkondlikul ajalooolümpiaadil esindanud õpilaste üle. Kiidukirja ja väikese preemia andis õpilastele üle õpilasi juhendanud õpetaja Helen. Olümpiaadil läks meil väga hästi: oma vanuseklassides sai II koha Siim 6. klassist ning Matthias 6. klassist ja Hanna 8. klassist. Lisaks võistlesid veel vapralt ja panid oma võimeid proovile 7. klassist Mia Annabel, Kadi-Liis, Liisa, 8. klassist Miina, Luisa ja Reinhold.