Vaprad neljandikud võistlustules ülevabariigilisel kirjandusmängul

Ülevabariigilise 3.–4. klasside kirjandusmängu 5. mail toimunud Põlvamaa eelvoorus esindasid meie mõisakooli vaprad neljandikud Age ja Kaur. Ettevalmistus võistluseks algas juba nädalaid varem, kuna  kirjandusmängu küsimuste aluseks on tosin head lasteraamatut, mis tuleb eelnevalt läbi lugeda ja mängupäeval loetu põhjal küsimustele vastata. Loetelus oli nii kodumaiste kui väliskirjanike loomingut. Igast koolist sai osaleda üks kolmeliikmeline võistkond. Meie võiskonnast läks ootamatult üks liige kaduma, nii tuli Kauril ja Agel kahekesi kooli au päästa ja meid vääriliselt esindada. Ärevust ja pinget jagus terveks võistluse ajaks ja tubli tulemuse eest ootavad neid peagi kiidukirjad ja meenekotid. Aitäh teile, Kaur ja Age, et nii ägedad olete! Aitäh juhendamast, õpetaja Piret! Aitäh aitamast-toetamast, head lapsevanemad!