Vene keelt hakkab sügisest õpetama omanäoline ja särav Aljoona

Kuna oleme saatnud oma armsa õpetaja Inna koju beebipuhkusele, siis hakkab õpetama käesoleval õppeaastal mõisakooli õpilastele vene keelt hoopis omanäoline ja särav Aljoona Salum. Õpetaja Aljoona kirjutab enda kohta:"Olen alati teadnud, et inimene on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja. Ja just seda mõtet soovin ka lastele edasi anda! Olen positiivne ja elurõõmus naine, kellele meeldib ennast proovile panna! Ise olen pärit Ukrainast. Sain magistrikraadi Kiievi Disaini Ülikoolis. Elasin ja töötasin Moskvas ja Kiievis sisekujunduskangaste eksperdina. Elan juba 17 aastat Eestis ja olen ettevõtja. Mulle meeldib muusika ja sport. Armastan oma peret, koduloomi ja maailma!" Tere tulemast ja palju toredaid tunde meie vahvate õpilaste seltsis, õpetaja Aljoona!